Кошик
1985 відгуків
Товары со скидкой до 72 %Уценка
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"
+38 (073) 109-99-69
+38 (068) 061-09-79
+38 (066) 412-55-17

Вітаміни та Мінерали

Вітамінно-мінеральні комплекси для треннировок

Організм спортсмена потребує підвищених дозах вітамінів і мінералів, необхідна кількість яких надзвичайно складно отримати без застосування вітамінно-мінеральних комплексів.

Їх недолік може привести до пошкоджень суглобів і зв'язок, які під час занять піддаються сверхнагрузка. Особливо рекомендовано купити вітаміни та мінерали тим, хто в тренуваннях зіткнувся з станом плато – тренувальним застоєм.

У нашому інтернет магазині ви можете купити вітамінно-мінеральні комплекси (понад 60 найменувань) відомих брендів (GNC, Optimum Nutrition, Scitec Nutrition, Olimp, BioTech, NOW, Dymatize, MusclePharm, Gaspari Nutrition, TwinLab), які допоможуть зрушити з місця тренувальний прогрес, покращують метаболізм, відновлять пошкоджені під час тренувань тканини м'язів, нормалізують обмінні процеси, а також зміцнять здоров'я і імунітет. Детальний опис товарних позицій, якісні фото та вичерпні відповіді кваліфікованих менеджерів допоможуть Вам у виборі необхідного товару.

1 2 ... 29

Спорт дає людині не тільки успіх досягнень, зовнішню красу, силу, але і таку важливу для нього енергію. Для формування красивого тіла, підтримки тонусу, підтягнутості і бадьорості будь-який організм потребує в білках, вуглеводах і жирах, що безпосередньо породжують цю енергію. Але не менш важливі для повноцінного розвитку вітаміни і мінерали. Купити їх закликають спортивні журнали і будь-які статті про здоров'я. І не даремно, адже дефіцит якого вітаміну або мікроелемента може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Чим важливі мікроелементи і вітаміни для організму людини

Ми не можемо відчувати наявність цих компонентів в організмі людини. А от якщо вони надходять у недостатній кількості, це дуже швидко виявиться різного роду нездужаннями і аномальними станами. Тому, щоб організм розвивався нормально, а при заняттях спортом – правильно росли і зберігалися клітини, особливо м'язові, потрібно докласти достатньо умов. При цьому важливо здійснення біохімічних реакцій, основні каталізатори яких саме мікроелементи і вітаміни. Вони допомагають організму активно функціонувати. Більше того: у процесах вироблення енергії обов'язково бере участь той чи інший вітамінний комплекс. При дефіциті будь-якого з його елементів виникає не тільки зниження маси м'язів, але також стоншуються кістки, порушується робота всіх основних органів і систем. Для організації здорового спортивного харчування, нарощування маси, структурування м'язового каркаса спортсмен повинен не тільки забезпечити свій організм збалансованим дієтичним харчуванням, але і доповнити раціон препаратами, що містять оптимальну кількість мінералів і вітамінів. Для людини, не піддається серйозним фізичним навантаженням, звичайно, важлива повноцінна їжа. Але спортсмен, який постійно терпить додаткові енергетичні витрати, потребує відновлення запасів енергії, що під силу спеціальних вітамінних комплексів і харчових добавок.

Вітаміни і мінерали, без яких не обійтися жодному спортсмену

Вітаміни і мінерали - це незамінні компоненти в будь-якому живленні, особливо дієтичному. Вони самостійно не можуть синтезуватися організмом, тому повинні надходити з звичайного харчування, а також спортивних або харчових добавок. Також ці елементи називають по їх вагомого співвідношенню мікронутрієнтів – компонентами, кількість яких для організму необхідно дуже невелика.

найважливіші для спортсменів вітаміни і мінерали

Перелік основних мікроелементів і вітамінів для атлетів просто величезний. Але основні їх види і поєднання такі:

  • B(12, 9, 5, 6) і Ті, що роблять вплив на синтез білка
  • З, B (1,2, 5,15) та РР, незамінні для регулювання обміну вуглеводів
  • (6,15, 5,12) та РР, які покращують правильний жировий обмін
  • Макроелементи типу кальцію, фосфору, магнію, калію і натрію, необхідних у кількості 200 міліграмів на день
  • Мікроелементи типу хрому, міді, кобальту, заліза, кремнію, селену, цинку та інших видів, норма яких аналогічна макроелементів
  • Мінеральний комплекс Animal Pak, Daily One Caps, Daily Complete Formula, Opti-Men, Opti-Women і багато інші види важливих для організму видів добавок

Для людського організму мікроелементи і вітаміни відіграють роль коензимів — тобто речовин, підвищують активність всіх ферментів, що здійснюють в організмі більшість реакцій і інших процесів хімічного характеру, включаючи синтез білків. Для бодібілдерів вітаміни важливі в тому плані, що для створення скорочувальних білків і зростання м'язових тканин потрібні всі види цих незамінних компонентів. Зразок коензимів, вітаміни здійснюють функцію компонентів, активізують багато ферменти. У разі їх відсутності в організмі ферменти не будуть мати можливість виконувати свої прямі функції. Наприклад, не будуть будуватися м'язи, тіло не зможе перетворювати поживні речовини, що надходять у нього з їжею, необхідні для його повноцінного функціонування елементи, будують м'язи. На думку вчених, бодібілдери та будь-які інші спортсмени мають потребу у вітамінах набагато більше, ніж звичайна людина, адже метаболізм атлета протікає набагато швидше, ніж у звичайної людини. В ході тренувань витрати вітамінів можуть зростати в декілька разів, тому дози необхідних для бодібілдерів вітамінів набагато вище, ніж у звичайних людей.