Кошик
1985 відгуків
Товары со скидкой до 72 %Уценка
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"
+38 (073) 109-99-69
+38 (068) 061-09-79
+38 (066) 412-55-17

Постренировочные комплекси та спеціальні препарати

Спортивні добавки після тренування.

Кожен спортсмен знає, як важливо зберегти результати своєї тренування. Як відомо всім бодібілдерам, ніж інтенсивніше тренування – тим краще результат. Дуже важливо не пропустити унікальний час, перші 40 хвилин після тренування – час, коли організм засвоює набагато більше корисних речовин, ніж в будь який інший час.

Після тренувальні комплекси допомагають наситити організм корисними речовинами, запобігти катаболізм і закрити «анаболічну вікно». Дані комплекси сприяють максимальному відновленню м'язів після тренування, відновлення енергії і прискорення росту м'язів, підвищенню імунітету і загального тонусу.

Всім спортсменам (бодібілдерам) відомо, що м'язи ростуть не під час, а після тренування. У нас ви можете придбати (купити) після тренувальні препарати відомих брендів (Olimp, Optimum Nutrition, Nutrex, Gaspari Nutrition, Universal, Scitec Nutrition, MuscleTech, BioTech, FitMax, MusclePharm), які під час сну і відпочинку наситять організм потрібними білками, важливими амінокислотами, вітамінами, мікроелементами, і багатьма іншими поживними речовинами. На сайті представлені понад 10 найменувань даного товару.

Приймати послетренировочные комплекси рекомендуються протягом 20-40 хвилин після заняття в тренажерному залі.

 

1 2 3

Для відновлення м'язової тканини і глікогенових запасів, стабілізації анаболізму і усунення катаболічних процесів атлети використовують спеціалізовані продукти - посттренировочные комплекси. В них містяться великі дози ВСАА, швидких вуглеводів, оперативно відновлюють гликогеновый запас і сприяють нарощуванню м'язової обсягу.

Посттренировочные комплекси: купити як унікальне відновне засіб

Цей комплекс складається з оптимальної кількості ВСАА та швидких вуглеводів. Також, щоб збалансувати склад послетренировочных добавок, в них додають вітаміни і мікроелементи, в яких особливо гостро потребує організм спортсмена після потужних навантажень. Вони сприяють поліпшенню міцності суглобів у ході тренувань. Також у складі даних комплексів обов'язково входить колаген, сульфат глюкозаміну і багато інші важливі для організму компоненти.

послетреніровочний комплекс обов'язково включається білок в достатній кількості, що важливо для відновлення м'язової структури, зруйнованої в ході активного тренування. Для наповнення організму силами і енергією, деякі послетренировочные комплекси додають енергетики, наприклад, кофеїн і таурин.

Поживність послетренировочного комплексу може мати калорійність, наприклад, в 300 калорій. Склад однієї порції добавки зазвичай входить близько 30 грамів білка, 10 г амінокислот ВСАА, не менше 50 грамів вуглеводів. Крім цього в одній порції зазвичай присутні більше 5 грамів хондропротекторів, типу колагену і глюкозаміну. Суміш рекомендується приймати відразу після закінчення тренування, щоб негайно включити відновний процес. Найбільш поширені комплекси Nutrabolics Anabolic, Arnold Series, Gaspari Sizeon і багато інші.

Посттренировочные комплекси: ціна, якість і властивості

Можливості даної харчової добавки дозволяють спортсменам швидко відновлюватися після інтенсивних навантажень. Цим пояснюється її висока затребуваність.

Де Пост Треники купити найвигідніше

Придбати дану добавку можна в багатьох спеціалізованих магазинах. Але наші послуги мають ряд переваг:

  • У нашому інтернет-магазині продається величезний асортимент посттренировочных комплексів найвищої якості від провідних виробників спортивного харчування
  • Купівля комплексу у нас вигідна ще й тим, що ми пропонуємо її дуже зручною для клієнтів вартості
  • У нас на Пост Треники ціна формується без накруток завдяки прямим поставкам від виробників
  • Минаючи послуги посередників, ми забезпечуємо додаткову гарантію якості товару.

Тому не варто шукати цей важливий для спортсменів товар за іншим торговим майданчикам, багато з яких мають сумнівною репутацією, прихованою під привабливою рекламою. Наш магазин – це надійне джерело добротного спортивного харчування, включаючи посттренировочные комплекси.

Це спортивного харчування сприяє відновленню після виснажливих тренувань завдяки що входять до їх складу компонентів, а особливо - комплексу незамінних і замінних видів амінокислот, креатину, протеїну, вуглеводів і вітамінів.

За допомогою даного послетренировочного препарату спортсмен буде набагато швидше відновлювати свої ресурси, а його м'язи набагато інтенсивніше знайдуть бажаний обсяг і форму.