2196 відгуків
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"
+380 (97) 752-73-55
+380 (66) 161-56-97

Енергетики і изотоники

Спортивні енергетичні та ізотонічні напої останнім часом здобули велику популярність. Така спортивна добавка, як енергетики допомагає збільшувати продуктивність організму під час тренування. Складові компоненти (таурин, кофеїн, гуарана, вітаміни) діють на ЦНС, стимулюють і підтримують її. Купити енергетики Ви можете в нашому спеціалізованому магазині спортивного харчування. MyProtein.in.ua по вигідним, прийнятними цінами. Енергетики рекомендовано вживати за невеликий проміжок часу (20-30 хвилин до тренування. Вони ефективно збільшують концентрацію і працездатність, підвищують рівень енергії. У свою чергу, ізотонічні (вітамінізовані) напої не містять збудників нервової системи. Біо-активні елементи, що входять в їх склад, забезпечують постачання рідиною всього організму. Ізотонічні (вітамінізовані) напої допомагають підтримувати водний баланс при активних спортивних навантаженнях. Изотоники рекомендовано вживати за 30 хвилин до занять спортом. Купити енергетики та изотоники (ізотонічні напої) Ви можете у нас на сайті.
Підбираючи спортивне харчування, кожен виходить з поставлених перед собою цілей. Але енергетики та изотоники – це той варіант, який влаштовує навіть найприскіпливіших спортсменів. Енергетики та изотоники: спортивне харчування для справжніх спортсменів Енергетик – це препарат, що знімає втому, покращує продуктивність тренувань і їх інтенсивність. А ось изотоник – це вид спортивного поживного напою, який відновлює баланс води, електролітів і енергії в організмі. Зазвичай вони володіють приємним фруктовим смаком і здатні відмінно втамовувати спрагу. Ізотонічним спортивним напоєм називається розчин у воді електролітів, включаючи хлорид кальцію, а також натрію, калію і магнію. Також в цьому розчині обов'язково є вуглеводи. Дана рідина підтримує рівень осмотичного тиску плазми завдяки вмісту в ній електролітів. Даний вид спортивного напою регулює наявність в організмі: води як основи для інших компонентів
вуглеводів, тобто – енергії, необхідної для високої інтенсивності тренувань
електролітів, що виводяться з організму при потовиділенні
вітамінів і мінералів, які доповнюють изотоники. Ціна такого комплексу досить невисока, враховуючи його багатий вітамінний склад.
Изотоники та енергетики: купити для інтенсивних тренувань Енергетик - це високоефективний комплекс вуглеводів з ланцюгами різного рівня. Часто це мальтодекстрин, глюкоза і фруктоза, що підтримують високу ступінь енергії на тренуваннях і змаганнях. Призначений енергетик для збільшення витривалості, працездатності, стійкості. Основна його роль - поповнення втраченої рідини, мінеральних речовин і вітамінів на інтенсивних тривалих тренуваннях. За рахунок оптимального поєднання вуглеводів енергетик забезпечує тривалий рівномірне постачання м'язової тканини енергією. Енергетик запобігає розщепленню білків і застосовується як енергетичне джерело. Крім цього енергетик стимулює продукування інсуліну, який є самим потужним анаболічним ефектом і анти-катаболічних гормоном. У багатьох енергетиках містяться стимулятори, такі як кофеїн, екстракт гуарани, здатні підвищувати тонус м'язів і зробити тренування набагато ефективніше. Також вони знижують стомлення, втома, виснаження організму. Приймати енергетики слід до і в ході тренувань, що дозволить посилити кровообіг. Які енергетики та изотоники найкраще купити Під час інтенсивного фізичного навантаження пульс істотно зростає, підвищується температура тіла, починається рясне потовиділення, яке викликано необхідністю зберегти нормальну температуру тіла. При втраті води вміст електролітів в організмі не заповнюється, що призводить до його зневоднення. Прогресуючи, це може викликати тепловий удар. Адже при 2 відсотках підвищення температури тіла знижується ефективність тренувань, при 4 - падає м'язова активність, при 5 настає виснаження організму, при 7 виникають галюцинації, а при 10 відсотках велика ймовірність виникнення судинного колапсу і теплового удару. Тому при тривалих надмірних фізичних навантаженнях, які найчастіше бувають на змаганнях, просто - на довгій і середньої біговій, велосипедної, лижної дистанції, під час дієти для зниження ваги, білкової дієти, а також у спекотну погоду слід приймати изотоник за півгодини перед навантаженням і по її закінченні. Приймається він однаковими дробовими порціями по кілька ковтків в ході тренувань і після них. Кращі марки – PowerBar, Sponser, MutiPower і багато інші види даної харчової добавки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner