Кошик
1985 відгуків
Товары со скидкой до 72 %Уценка
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"
+38 (073) 109-99-69
+38 (068) 061-09-79
+38 (066) 412-55-17

Карбо (вуглеводи)

Харчова добавка для спортивного харчування Карбо вуглеводи

Для кожного спортсмена дуже важливо отримувати достатню кількість поживних речовин протягом всього дня, особливо – тренувального. Основний будівельний елемент м'язів – це білки, але коли необхідно поповнити втрачені запаси енергії – вуглеводів немає рівних.

Карбо вуглеводи – це якісні вуглеводи складної структури без вмісту цукру. На сторінках нашого сайту, Ви можете придбати (купити) карбо вуглеводи (Olimp, Універсальний, Amix, BioTech) за доступними цінами. У своєму складі мають такі основні складові: швидкі і повільні вуглеводи, мальтодекстрин, глюкоза, фруктоза і ін

Рекомендовано приймати карбо-вуглеводні напої відразу після тренування. З їх допомогою Ви зможете швидко відновити витрачену енергію. Цю спортивну добавку можна використовувати як транспортну систему для кращого засвоєння креатину.
Безпека і якість наданого спортивного харчування та спортивних добавок підтверджено сертифікатами та ліцензіями.

Зробіть вибір на користь доступних цін, якісних спортивних добавок та швидкої доставки.

1 2

Важливість цього елементу для організму будь-якої людини, а тим більше спортсмена, - незаперечна. Він просто життєво необхідний для функціонування всіх систем і органів в людському тілі. А доповнити його природне надходження цілком повноцінно можна купити протеїн вуглеводами. Придбати і правильно вживати їх – зовсім не складне завдання. А результат для спортсмена виходить просто приголомшливий.

Де придбати вуглеводи найкращої якості

Цей препарат можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині спортивного харчування. Але наша майданчик в цьому плані одна з кращих. Адже у нас продаються:

  • добавки найвищої якості
  • препарати кращих світових виробників спортпита
  • вуглеводи carbo, ціна яких при відмінних характеристиках нижче середньоринкової

Самі по собі натуральні вуглеводи переважають в стандартному раціоні кожної людини. Але спортсмен, особливо під час посилених тренувань і дієт, спрямованих на набір м'язового об'єму або зниження надмірної ваги, потребує не тільки в денному кількість цих речовин, але і в їх високій якості. Такі вуглеводи сконцентровані в добавці карбо. Її можна додати до свого улюбленого напою або змішати з білками і іншими видами добавок для повного відновлення і накопичення енергії. Це може бути вуглеводний напій, суміш і концентрат. У його складі найчастіше зібрано оптимальне для організму кількість мальтодекстрину, фруктози, глюкози, воскової кукурудзи та інших видів вуглеводів швидкого і повільного типу, включаючи моносахариди, полісахариди, олігосахариди і тому подібні компоненти.

Для чого спортсменам рекомендується карбо купити і вживати

Спортсмени, які працюють над нарощуванням м'язового об'єму, повинні приймати вуглеводи у великих кількостях - не менше половини від загального добового раціону. Вони виконують функцію основного палива для м'язів і накопичуються у формі глюкози як запас для нових навантажень. Від нестачі глюкози слабшає якість розумової діяльності, виникає відчуття загальної слабкості та втоми. Правильне співвідношення вуглеводів з білком і жиром в раціоні сприяє спалюванню зайвого жиру, дає безперервне надходження енергії для м'язів під час тренувань і підвищує витривалість. За допомогою вуглеводів, збагачений амінокислотами і вітамінами, спортивне харчування підсилює анаболічний ефект.

Як приймаються карбо вуглеводи

Роль углеводов давно известна. Это своего рода энергетики, наделенные также некоторой структурной и защитной функцией. В организме запасается использованный гликоген, что важно для построения нового мышечного объема, а также для предотвращения распада белка. Поэтому углеводы принимают перед тренировкой, чтобы обеспечить наилучшую производительность и достижение наивысших результатов. А чтобы нарастить наибольший мышечный объем, можно пропорционально скомбинировать углеводные и белковые смеси. Также карбо используют для улучшения усвоения креатиновых добавок.

Carbo – это углеводы со сложнейшим видом структуры, в которых отсутствует сахар. Их отличительная особенность – наличие исключительно качественных углеводов. Чтобы достичь такого качества добавки, используются сложные соединения типа димамилопектина или мальтодекстрина со стопроцентно чистым углеводным комплексом. Употребляются они перед тренировкой, в ее ходе и по окончании. Все особенности приема углеводов вы можете обсудить со своим тренером или диетологом.

Харчова добавка Carbo дасть вам підвищений витривалість, додаткову енергію, збільшення загальної працездатності, здатність до швидкого відновлення. Головне – правильне поєднання фізичних навантажень, збалансованого раціону і спортивних добавок.