2196 відгуків
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"
+380 (97) 752-73-55
+380 (66) 161-56-97

Карбо (вуглеводи)

Харчова добавка для спортивного харчування Карбо вуглеводи Для кожного спортсмена дуже важливо отримувати достатню кількість поживних речовин протягом всього дня, особливо – тренувального. Основний будівельний елемент м'язів – це білки, але коли необхідно поповнити втрачені запаси енергії – вуглеводів немає рівних. Карбо вуглеводи – це якісні вуглеводи складної структури без вмісту цукру. На сторінках нашого сайту, Ви можете придбати (купити) карбо вуглеводи (Olimp, Універсальний, Amix, BioTech) за доступними цінами. У своєму складі мають такі основні складові: швидкі і повільні вуглеводи, мальтодекстрин, глюкоза, фруктоза і ін Рекомендовано приймати карбо-вуглеводні напої відразу після тренування. З їх допомогою Ви зможете швидко відновити витрачену енергію. Цю спортивну добавку можна використовувати як транспортну систему для кращого засвоєння креатину. Безпека і якість наданого спортивного харчування та спортивних добавок підтверджено сертифікатами та ліцензіями. Зробіть вибір на користь доступних цін, якісних спортивних добавок та швидкої доставки.
Важливість цього елементу для організму будь-якої людини, а тим більше спортсмена, - незаперечна. Він просто життєво необхідний для функціонування всіх систем і органів в людському тілі. А доповнити його природне надходження цілком повноцінно можна купити протеїн вуглеводами. Придбати і правильно вживати їх – зовсім не складне завдання. А результат для спортсмена виходить просто приголомшливий. Де придбати вуглеводи найкращої якості Цей препарат можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині спортивного харчування. Але наша майданчик в цьому плані одна з кращих. Адже у нас продаються: добавки найвищої якості
препарати кращих світових виробників спортпита
вуглеводи carbo, ціна яких при відмінних характеристиках нижче середньоринкової
Самі по собі натуральні вуглеводи переважають в стандартному раціоні кожної людини. Але спортсмен, особливо під час посилених тренувань і дієт, спрямованих на набір м'язового об'єму або зниження надмірної ваги, потребує не тільки в денному кількість цих речовин, але і в їх високій якості. Такі вуглеводи сконцентровані в добавці карбо. Її можна додати до свого улюбленого напою або змішати з білками і іншими видами добавок для повного відновлення і накопичення енергії. Це може бути вуглеводний напій, суміш і концентрат. У його складі найчастіше зібрано оптимальне для організму кількість мальтодекстрину, фруктози, глюкози, воскової кукурудзи та інших видів вуглеводів швидкого і повільного типу, включаючи моносахариди, полісахариди, олігосахариди і тому подібні компоненти. Для чого спортсменам рекомендується карбо купити і вживати Спортсмени, які працюють над нарощуванням м'язового об'єму, повинні приймати вуглеводи у великих кількостях - не менше половини від загального добового раціону. Вони виконують функцію основного палива для м'язів і накопичуються у формі глюкози як запас для нових навантажень. Від нестачі глюкози слабшає якість розумової діяльності, виникає відчуття загальної слабкості та втоми. Правильне співвідношення вуглеводів з білком і жиром в раціоні сприяє спалюванню зайвого жиру, дає безперервне надходження енергії для м'язів під час тренувань і підвищує витривалість. За допомогою вуглеводів, збагачений амінокислотами і вітамінами, спортивне харчування підсилює анаболічний ефект. Як приймаються карбо вуглеводи Роль углеводов давно известна. Это своего рода энергетики, наделенные также некоторой структурной и защитной функцией. В организме запасается использованный гликоген, что важно для построения нового мышечного объема, а также для предотвращения распада белка. Поэтому углеводы принимают перед тренировкой, чтобы обеспечить наилучшую производительность и достижение наивысших результатов. А чтобы нарастить наибольший мышечный объем, можно пропорционально скомбинировать углеводные и белковые смеси. Также карбо используют для улучшения усвоения креатиновых добавок. Carbo – это углеводы со сложнейшим видом структуры, в которых отсутствует сахар. Их отличительная особенность – наличие исключительно качественных углеводов. Чтобы достичь такого качества добавки, используются сложные соединения типа димамилопектина или мальтодекстрина со стопроцентно чистым углеводным комплексом. Употребляются они перед тренировкой, в ее ходе и по окончании. Все особенности приема углеводов вы можете обсудить со своим тренером или диетологом. Харчова добавка Carbo дасть вам підвищений витривалість, додаткову енергію, збільшення загальної працездатності, здатність до швидкого відновлення. Головне – правильне поєднання фізичних навантажень, збалансованого раціону і спортивних добавок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner