2196 відгуків
+380 (97) 752-73-55
+380 (66) 161-56-97
Спортивное питание от "MyProtein.in.ua"

Американські PURCHASEPEPTIDES

Оптимальним і нешкідливим аналогом поширених гормональних засобів в бодібілдингу служать пептиди.
гормон росту (грец. πεπτος — живильний) — сімейство речовин, молекули яких побудовані із залишків α-амінокислот, з'єднаних в ланцюг пептидними (амидными зв'язками. Це природні або синтетичні сполуки, що містять десятки, сотні або тисячі мономерних ланок — амінокислот. Даний клас дуже різноманітний і виконує в організмі найрізноманітніші регуляторні функції. Представляємо тільки ті пептиди, які використовуються в спорті для поліпшення фізичних показників, а також пептиди, які являють собою стимулятори гормону росту і навіть сну.
Головні корисні якості гормону росту для бодібілдингу:
активізація гормону росту
стимулювання збільшення м'язової маси
збільшення швидкості обмінних процесів
спалювання прошарку жиру
скорочення відновного періоду після важких тренувань
зміцнення кісток і хрящів
підвищення імунітету
омолодження організму
Переваги. Гормони ростав Україні
В поточному розділі ви можете придбати пептиди без передоплати, післяплатою. Якщо Вам зручніше пептиди купити через корзину інтернет магазину, додавайте товари в корзину, потім після простої реєстрації, ми отримаємо Ваше замовлення. Наш оператор відразу подзвонить Вам на телефон, вказаний у замовленні.
У багатьох виникають питання, навіщо використовувати нові пептидні речовини, якщо існує штучний гормон росту? Відповідь проста: пептидні стимулятори мають кілька вагомих переваг: Пептиди значно дешевше гормону росту. Вартість аналогічного курсу буде в кілька разів нижче. Різні механізми дії та періоди напіввиведення дозволяють маніпулювати концентраційної кривої, домагаючись оптимального анаболічного відгуку. Різний вплив на почуття голоду і метаболізм, дозволяє віддавати перевагу тим чи іншим речовинам. На даний момент виробництво і розповсюдження пептидів не регулюється законом, тому їх без побоювання можна замовляти в мережі. Швидко і безслідно руйнуються, тому можна не боятися за допінг контроль. Пептиди, так само як і класичний ГР легко перевірити на справжність. Для цього достатньо здати аналізи на рівень соматотропіну в плазмі після введення препарату.
Види пептидів і їх характеристика
У бодібілдингу пептиди діляться на функціональні і структурні.
Структурні пептиди
Їх дія починається після остаточного розщеплення на послідовності амінокислот, які починають свій синтез білка. Це призводить до формування нових м'язових волокон. До структурних пептидів відносяться гидроизолят і концентрат сироваткового протеїну.
Ці сполуки постачають організм амінокислотами – «будівельними матеріалами». Основний ефект полягає в підживлення організму нутрієнтами, формуванні умов анаболізму. В результаті м'язова маса росте або зберігається при тривалому голодуванні. До побічного негативного ефекту відноситься можливість білкового отруєння і випередження розвитку м'язів у порівнянні зі зв'язками.
Функціональні пептиди
Вони застосовуються у бодібілдингу для двох цілей: зменшення надмірної ваги і збільшення м'язової маси. Їх дія починається з моменту надходження в організм.
Пептид для збільшення м'язів посилюють секрецію гормону росту у порівнянні зі звичайним станом. Додатковим позитивним ефектом є зміцнення імунітету і поліпшення стану зв'язок. Побічним негативним ефектом є його непередбачуваність. Приклади цих пептидів — GHRP-2, GHRP-6, ипаморелин.
Функціональні пептиди для схуднення стимулюють секрецію соматотропіну — гормону росту в 2-4 рази. Вони прискорюють метаболізм, пригнічує апетит і тягу до солодкої їжі, стимулюють спалювання жиру. Представники цих пептидів — глюкагон, лептин, HGH frag 176-191.
Найбільш популярні пептиди в бодібілдінгу:
З групи Греліну (GHRP): (створюють виражений пік концентрації ГР відразу після введення, незалежно від часу доби і наявності соматостатину в крові.)
GHRP-6 і Гексарелин
GHRP-2
Ипаморелин
З групи Гормон росту рилізинг гормону пептид GHRH: (введення в організм викликає хвилеподібний підйом концентрації, який буде слабким в години коли природна секреція ГР знижена за рахунок соматостатину, і високим під час природного підйому концентрації ГР (наприклад, вночі). Іншими словами GHRH посилює секрецію ГР, не порушуючи природну пульсообразную криву.)
GRF(1-29) Серморелин
CJC-1295
HGH Frag (176-191) - фрагмент гормону росту (жіросжігателя)
Інші пептиди
Меланотан 2 - засіб для засмаги і посилення лібідо
Бремеланотид - підсилює статеве бажання і ерекцію
Гонадорелин - стимулює секрецію тестостерону
TB500 - для лікування травм та відновлення суглобів
SARMs (селективні модулятори андрогенних рецепторів)
Стимулятори гормону росту
Інсуліноподібний фактор росту
Механічний фактор росту
Еритропоетин
Пептид дельта-сну (DSIP)
Фоллистатин
ACE-031
Ирисин
Пролонговані пептиди
Пептиди відгуки брали спортсменів
Виділяючи різні за і проти серед відгуків, варто розглянути їх призначення. Метою застосування пептидів може бути будь-який пункт з цього списку:
відновлення функцій і тканин бронхолегеневої системи
відновлення функціональної активності органів і тканин
нормалізація функцій печінки і підшлункової залози
підвищення розумової і фізичної працездатності
відновлення функцій серцево-судинної системи
нормалізація вуглеводного обміну
зміцнення імунної системи
уповільнення темпу старіння
нормалізація рівня мелатоніну
Виходячи з цього, можна знайти величезну кількість позитивних відгуків про користь пептидів. Речовини, що допомагають впоратися з такими проблемами, що впливають на організм вельми позитивно. Що ж стосується негативних відгуків про пептидах, вони всі, як правило, пов'язані з неправильним їх застосуванням, а також з недостатньою вивченістю цієї речовини на теперішньому етапі розвитку науки.
Purchasepeptides
"Американські пептиди" - новий виробник, який з'явився пізніше "канади", однак бере саме якістю, і щоб не говорили, але саме ці пептиди мають сертифікати якості, на відміну від інших. Сертифікати на "американські" пептиди затверджені.
Переваги Purchasepeptides: ціни на амінокислоти від Purchasepeptides значно нижче, ніж на гормон росту
періоди напіввиведення та різноманітні механізми впливу дозволяють маніпулювати концентраційної кривої з метою досягнення оптимального анаболічного відгуку
можливість впливу на метаболізм і почуття голоду, що дозволяє віддавати перевагу певним речовин
швидке і безслідне руйнування гормон росту дає можливість без страху проходити будь-які допінг-контроль
легко перевіряються на достовірність — для цього необхідно лише зробити аналіз на рівень соматотропіну в плазмі після введення речовини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner